Vi har stadig ikke fået armene ned efter det helt...
Vi har stadig ikke fået armene ned efter det helt fantastiske fremmøde til dette års Åben Maskinvej! 🤩
For første gang havde vi Hyundai entreprenørmaskiner med – og de mange fremmødte fik mulighed for selv at afprøve den stærke Hyundai HW 140A hjulgraver.
Vi er helt blæst bagover over den begejstring og de positive tilbagemeldinger, vi har fået fra maskinførere, der til dagligt kører hjulgraver.
Selv vores testpilot, der viste maskinen frem og stod for betjeningen, var ikke bleg for at rose den – og den blev flere gange sammenlignet med andre anerkendte mærker. 💪
Nåede du ikke at prøve Hyundai HW 140A, eller fik du ikke lagt vejen forbi Åben Maskinvej i år?
Bare rolig – løbet er ikke kørt endnu!
Vi havde kunder forbi i sidste uge, hvor grusbunken stadig lå klar – og den bliver liggende hele ugen.
👉 Kig endelig forbi og oplev styrken samt den fantastiske hydraulik i Hyundai HW140A eller en af vores mange andre modeller.